X

אנחנו בשביל נט משתתפים בצער המשפחות השכולות, מקווים להחלמת הפצועים ומצפים להשבת החטופים במהרה

בתקווה שנוכל לחזור לימים שקטים ולטיולים בטבע.

X סגור תפריט אודות שביל נט שירות לקוחות הרשמה למועדון לקוחות הזמנת מפות מפות באנגלית שביל נט דיגיטל מפות מיוחדות מיפוי בהזמנה מכירת חומר מסלולי הליכה ורכיבה מבצעים עדכונים מאמרים צור קשר

מיפוי בהזמנה

הפקת מפות תיירות, מפות ייעודיות, מפות לאתרי תיירות.......

 

כללי:

 

שביל נט עוסקת בייזום, ניהול וביצוע פרויקטים בתחום המיפוי למועצות מקומיות וחברות תשתית.

שביל נט מפיקה מפות תיירות, מפות תשתית, מפות נושאיות, מפות בעברית ואנגלית.

 

אלה חלק מהמפות שהפקנו בשביל נט עבור חברות וגופים שונים

:

מפת תיירות הר הנגב - המפה הופקה עבור תיירות רמת הנגב ומצפה רמון. המפה דו לשונית בעברית ובאנגלית. היא כוללת מפה עם אפקטים טופוגרפיים, מידע על אטרקציות באזור, מקומות לינה ואוכל באזור, הגדלות של אזורי עניין ועוד.

 

מפת תיירות צפון הנגב - המפה הופקה עבור עמותת תיירות שקמה בשור. המפה כוללת מידע מפורט על אטרקציות, מקומות לינה מסוגים שונים, מקומות לאכול, מוזיאונים, פעילות למשפחות וילדים ועוד, מידע על אתרי עניין באזור, פירוט גל מסלול יהרכיבה והסינגלים באזור, גלריית תמונות יפהפייה מהאזור ועוד.

 

מפת מסלולי רכיבה לאורך קו רכבת העמק עפולה - בית שאן - המפה הופקה עבור רשות ניקוז ירדן דרומי ועמותת גשר לעתיד. המפה הינה טופוגרפית 'לייט' וכוללת את כל השבילים והדרכים המסומנות באזור, הצעות למסלולי רכיבה בכל רמות הקושי מעפולה ועד בית שאן לאורך נחל חרוד במקביל לקו רכבת העמק החדש. המפה כוללת טקסטים והסברים על המסלולים, הגדלות ועוד.

 

מפת דרך הבשורה באנגלית- המפה הופקה עבור מ.א. גליל תחתון והרשות לפיתוח הגליל. המפה כוללת את כל תוואי דרך הבשורה מהר הקפיצה ועד כפר נחום. המפה הינה שילוב מנצח של מפה בקנה מידה גדול המראה באופן כללי את התוואי ואת הישובים בהם עוברת דרך הבשורה ומפה טופוגרפית לכל יום הליכה המאפשרת לכל מי שרוצה לעשות את המסלול, התמצאות קלה בשטח. כמו כן, תמצאו גרפי גבהים לכל יום הליכה, טקסטים מפורטים על כל האתרים המעניינים בדרך ותמונות. תוכלו למצוא כאן פירוט מלא על כל האטרקציות בדרך ומקומות הלינה לאורך דרך הבשורה. המפה מחולקת באתרים השונים לאורך דרך הבשורה.

 

מפת תיירות מלון כרמים - המפה הופקה עבור רשת ישרוטל. מפת טיולים טופוגרפית מעודנת ייעודית של אזור הרי ירושלים, המציגה את כל האתרים המעניינים באזור כולל כל היקבים, הצעות למסלולי הליכה ורכיבה קלים למשפחות. בנוסף הכנסנו טקסט קצר על כל אחד מהאתרים המעניינים ביותר שלא כדאי לפספס וסיפור דרך מפורט של כל מסלול טיול המופיע על המפה. על המפה מופיעות שלל תמונות מרהיבות של המלון. המפה שימושית לכל מי שמתארח במלון ורוצה לטייל באזור הרי ירושלים.  המפה מחולקת במלון כרמים של רשת ישרוטל.

 

מפת אתרי צפרות בנגב באנגלית - המפה הופקה עבור מ.א. רמת הנגב ומרכז צפרות רמת הנגב. מפת אתרי הצפרות היחידה שנעשתה בארץ והיחידה באנגלית, כוללת את אזור הנגב שם ניתן לראות את כל האתרים בהם מומלץ לראות ציפורים. ישנם אזורים במפה בהם היה צורך לזום אין כדי להגיע לאתר המומלץ ולכן בצדה השני של המפה הכנסנו מפות נוספות שהן הגדלה טופוגרפית המאפשרת יכולת גישה פשוטה לאתרי צפרות אלה. על המפה כל סוגי הציפורים

בארץ, תמונות של זנים עיקריים, תקופות בשנה בהן ניתן לראות את הציפורים, האתרים בהם ניתן לראות כל ציפור ועוד מידע שימושי לצפרים. המפה עשויה נייר סינתטי וניתן לרכוש אותה אצלנו באתר או דרך מ.א. רמת הנגב.

 

מפת פארק תמנע - המפה הופקה עבור פארק תמנע. כוללת מפה טופוגרפית מעודנת של האזור ועליה כל מסלולי הטיול הקיימים לאופניים, רגל ורכב. מידע ותמונות על נקודות עניין באזור, סיפורי דרך של מסלולי הטיול ועוד. המפה מחולקת בכניסה לפארק תמנע.

 

מפת תיירות ערבה - המפה הופקה עבור החברה הכלכלית לפיתוח בחבל אילות. מפת אזור הערבה מדרום ים המלח ועד אילת ועליה קולאג' תמונות יפהפה של אתרים באזור, מידע מפורט של אתרי תיירות. כמו כן, הכנו כאן הגדלות של אזורים בהם יש מסלולי טיול לרכב, אופניים ורגל. הכנו כרטיסיות קשיחות שמצדן האחד יש מפות מפורטות ועליהן המסלול מודגש ומצדן השני סיפור דרך מפורט של כל מסלול, כמו כן, כרטיסיה הכוללת מידע על כל האטרקציות ומקומות לינה מומלצים באזור. המפות מחולקות באזור הערבה.  

 

מפת רשת אכסניות ישראליות - אנ"א - המפה הופקה עבור אנ"א. זו מפת טיולים בעברית ואנגלית. הכוללת מפת ישראל מלאה ועליה מצוינות כל אכסניות אנ"א, כבישים, ישובים, תחנות דלק, אתרי טבע מרכזיים בישראל, שביל ישראל והגולן. כמו כן, מידע טקסטואלי הכולל את כל הפרטים המלאים על כל אכסניה בישראל. בעברית ובאנגלית. המפה מחולקת בכל אכסניות אנ"א בישראל.

 

מפת תיירות ניר דוד - המפה הופקה עבור חוויות ניר דוד (אירוח כפרי בגלבוע). מפת אזור הגלבוע, עמק חרוד, רמות יששכר ובית שאן. המפה כוללת אתרי עניין באזור מלווים בתמונות וטקסטים. הצעות למסלולי רכיבה וטיול באזור הכוללים סיפור דרך ותיאור מסלול. המסלולים ברמות קושי שונות וגם למשפחות. 

 

מפת תיירות תבור ירדן באנגלית - המפה הופקה עבור רשות ניקוז ירדן דרומי. המפה כוללת את כל אזור הגלבוע ועד הכנרת. היא כוללת מידע על אתרים מעניינים באזור, רקע והסטוריה של האזור, טבע, דת ואמונה וציונות. הצעות למסלולי הליכה ורכיבה באזור, מידע על כל האטרקציות באזור (לינה, אוכל, מוזיאונים ועוד). המפה מחולקת באתרים באזור. 

 

מפת דיבורים לצפון ים המלח - המפה הופקה עבור רשות הטבע והגנים. המפה כוללת את שמורות הטבע והגנים הלאומיים באזור צפון

ים המלח. טקסטים על כל האתרים המעניינים באזור. המפה מחולקת בנקודות של רשות הטבע והגנים באזור.

 

מפת שביל צופה כנרת באנגלית - המפה הופקה עבור הרשות לפיתוח הגליל. המפה הינה טופוגרפית וכוללת את תוואי שביל אופניים צופה כנרת באורך של כ- 140 ק"מ. השביל מקיף את הכנרת מכל צדדיה ומאפשר נוף מדהים לעבר רמת הגולן ולעבר הר תבור. המפה כוללת מידע על מקטעי המסלול. חלוקה למקטעי רכיבה, טקסטים מסבירים וגרפי גבהים ההופכים את הרכיבה של מסלול זה לאפשרית.


יש לך 0 מוצרים בסל
להזמנה
מפות שביל נט

מפות שביל נט הן מפות הטיולים הטובות בישראל. מתאימות לכל סוגי המטיילים: משפחות, הולכי רגל ומטיבי לכת, רוכבי אופניים וג'יפאים. מידע על כל האתרים היפים שלא תרצו לפספס. הצעות למסלולי הליכה ורכיבה בכל הרמות.

לרכישת המפות>> עוד על מפות שביל נט
שביל נט דיגיטל

שביל נט מייצרת את מפות השטח הדיגיטליות הטובות ביותר בישראל.

ניתן לרכוש מפות שביל נט לטלפונים/טאבלטים/מחשבים ביתיים למערכות הפעלה: IOS, ANDROID, MAC, WINDOWS. כמו כן, למכשירי ניווט של חברת TwoNav ואחרים. 

שביל נט דיגיטל המשך
מיפוי בהזמנה

שביל נט עוסקת בייזום, ניהול וביצוע פרויקטים בתחום המיפוי למועצות מקומיות וחברות תשתית.

שביל נט מפיקה מפות תיירות, מפות תשתית, מפות נושאיות, מפות בעברית ואנגלית.

קרא עוד על מיפוי
מכירת חומר

שביל נט עוסקת במיפוי שטח בישראל ברמה גבוהה במשך שנים.

המידע כולל מפות טופוגרפיות ראסטריות וכן חומר ווקטורי של כל ישראל. ניתן לרכוש חומר ווקטורי בשכבות מידע נושאיות מגוונות.

 

עוד על מכירת חומר