X

אנחנו בשביל נט משתתפים בצער המשפחות השכולות, מקווים להחלמת הפצועים ומצפים להשבת החטופים במהרה

בתקווה שנוכל לחזור לימים שקטים ולטיולים בטבע.

X סגור תפריט אודות שביל נט שירות לקוחות הרשמה למועדון לקוחות הזמנת מפות מפות באנגלית שביל נט דיגיטל מפות מיוחדות מיפוי בהזמנה מכירת חומר מסלולי הליכה ורכיבה מבצעים עדכונים מאמרים צור קשר

שאלות ותשובות

ריכזנו עבורכם מבחר שאלות נפוצות , אתם מוזמנים לפנות אלינו

האם המפות המודפסות מנוילנות?
המפות הטופוגרפיות מיוצרות מנייר סינטטי, עמיד לחלוטין למים, כך שהן נשמרות במצב מצוין גם לאחר השימוש בהן בטיולים רבים.
האם המפות מתאימות לטיולי ג'יפים?
בהחלט! המפות של שביל נט מתאימות לטיולים בג'יפים, באופניים וברגל. הן עדכניות, מדויקות ומציגות מידע מפורט לגבי דרכי העפר בשטח, המתאימות לטיולי ג'יפים. בנוסף, במפות הטופוגרפיות של שביל נט מופיע מידע בלעדי על מחסומים ושערים סגורים/פתוחים בשטח, כמו גם מידע על מכשולים קשים למעבר, אשר מסייע לתכנן מראש את הטיול בצורה המוצלחת ביותר.
האם המפות המודפסות מתאימות לטיולי אופניים?
בהחלט! מפות שביל נט מתאימות לטיולי אופניים, כמו גם לטיולי ג'יפים וטיולים ברגל. הן עדכניות, מדויקות ומציגות מידע מפורט לגבי שבילי אופניים ברמות קושי שונות. במפות מופיע סימון עדכני של שבילים ייעודיים לאופניים, המסומנים לפי רמות קושי, והן מכילות מידע מדויק וסימונים של ירידות תלולות ודרופים לאורך המסלול. המפות מכילות גם הצעות למסלולי רכיבה מומלצים וסימוני סינגלים ודרכי עפר.
האם המפות המודפסות מתאימות לטיולים ברגל?
בהחלט! המפות הטופוגרפיות של שביל נט מציגות את כל סימוני השבילים וכן את שביל ישראל, ומתאימות לכל סוגי הטיולים בשטח. הן עדכניות, מדויקות ומכילות מידע מפורט לגבי כל השבילים המתאימים להולכי רגל. במפות מופיע סימון בלעדי של השבילים לפי רמות קושי שונות, חלוקה המאפשרת תכנון מוצלח ונכון יותר של זמן הטיול והתאמתו למטיילים שונים (ילדים, מטיבי לכת וכדומה). בנוסף, המפות כוללת הצעות למסלולי טיול מומלצים עבור מטיילים חדשים ומטיילים ותיקים, וכן מידע על אתרים ומקומות עניין לאורך השבילים.
האם המפות מדויקות?
המפות הטופוגרפיות של שביל נט הן מדויקות ועדכניות ביותר! המפות מבוססות על תצלומי אויר ועל מדידות בשטח שבוצעו במיוחד לצורך יצירת מפות אלו.
האם המפות המודפסות מתאימות לטיולי משפחות?
בהחלט! המפות הטופוגרפיות של שביל נט מציגות את כל סימוני השבילים וכן את שביל ישראל, ומתאימות לכל סוגי הטיולים בשטח. הן עדכניות, מדויקות ומציגות מידע מפורט לגבי מסלולים קלים להליכה, דרכי נוף המתאימות לרכבים משפחתיים ואתרים. במפות מופיעים כל הפרטים הדרושים על מנת לתכנן טיול המתאים למשפחה כולה.
מה קנה המידה של המפות המודפסות?
קנה המידה נקבע עבור כל מפה ומפה בנפרד, לפי מאפייני השטח ולפי כמות וצפיפות המסלולים ושבילי האופניים המופיעים בה. למשל למפת יער בן שמן, אזור קטן יחסית, אך משופע בעשרות סינגלים ומסלולי טיול ורכיבה, נבחר קנ"מ של 1:10,000. לעומת זאת, למפת אזור שדה בוקר, אזור גדול ופתוח, המכיל מעט צמחייה וכמות קטנה באופן יחסי של דרכים ושבילים, נבחר קנ"מ של 1:50,000. ישנו ניסיון מתמיד למצוא פשרה בין הצורך ליצור מפה שהיא קטנה פיזית, למען נוחות השימוש, לבין הרצון להכניס למפה את הכמות הרבה ביותר של מידע. למפת הרי ירושלים, בה אזור גדול יותר מיער בן שמן, שבו מסלולים ארוכים, נדרש קנה מידה גדול יותר. אולם השטח הררי ומיוער, ולכן מכיל דרכים רבות מאוד בהשוואה לאזור שדה בוקר. הפשרה בין הצרכים המנוגדים הובילה לקנ"מ של 1:25,000.
מה יש בגב המפה המודפסת?
בגב המפה מופיע מידע על אתרים בשטח, המלצות על מסלולי הליכה ומסלולי רכיבה, הגדלות של חלקים במפה המכילים שבילים ואתרים רבים במיוחד וכן מידע שימושי נוסף. כל אלה נועדו לעזור למשתמש לתכנן את הטיול המתאים לו ביותר.
האם המפות עדכניות?
המפות הטופוגרפיות של שביל נט הן מדויקות ועדכניות ביותר! המפות מבוססות על תצלומי אויר ועל סקר שטח שנערך במיוחד לצורך יצירתן, והן מתעדכנות לפי הצורך.
האם מופיע במפות סימון שבילים?
כן! במפות הטופוגרפיות של שביל נט מופיעים כל סימוני השבילים הקיימים בשטח, כולל שביל ישראל וסימון שבילים.
סימון השבילים מופיע בצורת אליפסה בצבע הסימון.
האם המפות טופוגרפיות?
בוודאי שהמפות הן טופוגרפיות. מפות טופוגרפיות הן חיוניות לתכנון המסלול ולהתמצאות בשטח, משום שרק בהן ניתן למצוא מידע מדויק די הצורך על רמות הקושי של שבילי ההליכה ושבילי האופניים ורק בעזרתן ניתן להסיק על מיקומנו בשטח.
האם שביל ישראל מופיע במפות?
כן! במפות הטופוגרפיות של שביל נט מופיע שביל ישראל. הוא מופיע בצבע כתום בצורת אליפסה. הכתום מסמן את סימון שביל ישראל בשטח בצבעים: כתום, כחול ולבן.
מה לגבי אתרים? האם מופיעים במפות המודפסות מידע והמלצות?
בוודאי! במפות הטופוגרפיות מופיע, נוסף על סימוני שבילי הטיול ושבילי האופניים, גם מידע על נקודות עניין כגון מעיינות, מערות ונקודות תצפית, וכן מידע על אתרים היסטוריים, אתרים ארכיאולוגיים ואתרי מורשת ישראל.
היכן ניתן לקנות מפות?
   לרכישת מפות       רכישת המפות באתר מתבצעת ע"י פייפל או באמצעות הטלפון, כך שלאחר בחירת המפות הרצויות באתר, הזמנתך תשלח אל נציג החברה אשר ייצור איתך קשר טלפוני. 
ניתן לרכוש את המפות גם ברשת צומת ספרים, מומלץ להתקשר טרם הגעתכם לסניף המתאים ולברר האם המפה שאתם רוצים נמצאת במלאי. 
המפות נמכרות גם בחנויות : פדלים, סברס, סימני דרך בירושלים, ריקושט ברגבה. גם כאן מומלץ להתקשר לחנות טרם הגעתכם ולבדוק מלאי.
האם יש טיולי אופניים במפות המודפסות?
כן. במפות מופיעים מסלולי אופניים רבים המתאימים למשפחות ולרוכבים מנוסים. בכל מפה מופיעים מגוון של מסלולי טיול, טיולי משפחות, טיולים ברגל ועוד. לכל מסלול מלווה טקסט מתאים המסביר על מתווה המסלול, אורך, קושי וסיפור דרך קצר.
מסלולי האופניים המופיעים במפות מתאימים לכל הרמות. גם רוכבים מתחילים וגם משפחות עם ילדים ימצאו אופציות לטיול קל ונעים.

יש לך 0 מוצרים בסל
להזמנה
מועדון לקוחות שביל נט לקבלת מידע מבצעים והטבות,
מלאו את הפרטים הבאים: