X סגור תפריט אודות שביל נט שירות לקוחות הרשמה למועדון לקוחות הזמנת מפות מפות באנגלית שביל נט דיגיטל מפות מיוחדות מיפוי בהזמנה מכירת חומר מסלולי הליכה ורכיבה מבצעים עדכונים מאמרים צור קשר


 

קיימות שלוש אופציות לרכוש את המפות שביל נט למערכת הפעלה אנדרואיד:

 

אפליקציית OFF ROAD - חדש !

 

אפליקצייה חדשה ו'הייטקית'. האפליקציה היא חינמית. היא ניתנת להתקנה ב- ANDROID וב- IOS ומאפשרת מגוון פיצ'רים: שיתוף נקודות עניין ומסלולים, הקלטת מסלול, ייבוא מסלול חיצוני, ניווט לנקודה, הצגת משתמשים נוספים באפליקצייה על המפה ב- REAL TIME בעת ניווט, אפשרויות עריכה גרפיות ועוד. 

לאחר רכישת מפות שביל נט לאפליקציית OFF ROAD לא ניתן להשתמש במפות באפליקציות אחרות וכמו כן, לא ניתן להשתמש במפות שביל נט שנקנו באפליקציות אחרות באפליקציה זו.

הוראות התקנה והערות כלליות:

 1. יש להוריד את אפליקציית OFF ROAD מה- google play. יש לכתוב בחיפוש OFF-ROAD כדי למצוא מהר. (יש אפליקציות אחרות בשם זהה ללא מקף)
 2. לאחר ההורדה יש לפתוח את האפליקצייה ולהירשם עם ג'ימייל במסך הפתיחה של האפליקצייה. 
 3. יש להיכנס לאתר OFF ROAD  לביצוע הרכישה. חשוב ! במילוי פרטי הרכישה יש למלא את אותו ג'ימייל איתו נרשמתם במסך הפתיחה של האפליקצייה.
 4. יש להיכנס לאפליקצייה וללחוץ למטה על 'המפות שלי' ואז יפתח מסך עם מפות שביל נט, שם יש ללחוץ על הורד מפה. 
 5. יש להיות ב- WIFI כדי שהמפות ירדו למכשיר שלכם. המפות שוקלות 1.8 ג'יגה.
 6. מחיר המפות - 390 ש"ח  
 7. המפות הן OFF LINE. אין צורך באינטרנט בשטח.!
 8. רכישת המפות מקנה רשיון עם 2 התקנות. ניתן להתקין בסמארטפון ובטאבלט.
 9. להתקנה שניה יש לחזור על סעיפים 4,5.
 10. ניתן להתקין באייפון וגם באנדדרואיד!
 11. מדריך לטיפול בתקלות באפליקצייה.
 12. מדריך למשתמש באפליקצייה.
 13. לשאלות ותמיכה נא לפנות למייל: support@off-road.io
 14. להורדת האפליקצייה לאנדרואיד

אפליקציית עמוד ענן

 

אפליקציה זו עובדת על סמארטפונים / טאבלטים עם מערכת הפעלה של אנדרואיד (סמסונג, LG, HTC, GOOGLE  ועוד)

הוראות התקנה והערות כלליות:

 • מורידים ב-google play את אפליקציית עמוד ענן.
 • באפליקציה למטה יש כפתור. לוחצים עליו ובוחרים במפות.
 • במפות יש לבחור במפת שביל נט 1:25,000. מבצעים רכישה (390 ₪)
 • המפות יורדות לזכרון של הסמארטפון. ואתם יכולים לצאת כבר לשטח.
 • רכישת המפות מקנה רשיונות התקנה רק על מערכת הפעלה אנדרואיד ורק בתוך אפליקציית עמוד ענן. לא ניתן לעבור עם המפות לאפליקציית עמוד ענן לאייפון !
 • לאחר רכישת המפות בסמארטפון, תוכלו להוריד את האפליקצייה גם לטאבלט עם מערכת הפעלה אנדרואיד (תחת אותו משתמש בגוגל) והמפות ירדו גם לשם ללא תשלום נוסף.
 • תוכנה זו היא בסיסית יותר ומקנה את האפשרות של הצגת מיקום נוכחי על המפה, מגוון של נקודות עניין ויכולת הצגת מסלול על גבי המפה (בימים אלה עובדים בעמוד ענן על שיפור היכולות בנושא זה). עוד שאלות על מה אפשר לעשות עם האפליקציה ניתן להפנות לשירות לקוחות של עמוד ענן: support@amudanan.co.il ליואב רופא.

 

 

תוכנת TwoNav (של חברת CompeGps).

 

תוכנה זו עובדת על סמארטפונים / טאבלטים עם מערכת הפעלה של אנדרואיד (סמסונג, LG, HTC , GOOGLE ועוד)

 • ראה תוכנת TwoNav גם ל- IOS ,למכשירי ניווט ולתוכנת Land למחשבי PC. זהו פתרון ייחודי המאפשר התקנה בכל מערכות ההפעלה ואינו קיים בתוכנות ניווט אחרות.

הוראות התקנה והערות כלליות:

 • מורידים ב-google play את תוכנת TwoNav. יש להוריד את התוכנה החינמית.
 • נכנסים ל- www.twonav.co.il  ורוכשים את מפות שביל נט (470 ₪) או את מפות שביל נט + תוכנת TwoNav פרימיום. מומלץ ! (495 ₪) קרא על ההבדלים בין ה- free ל- premium זו תוספת של 25 ש"ח בלבד לעומת כ- 140 ש"ח בעבר. שווה...
 • מקבלים מייל אישור לגבי הרכישה ומבצעים התקנת המפות מהמחשב אל הסמארטפון. ניתן לבצע התקנה עצמית או להיעזר בשירותי חברת תמיכה להתקנה מרחוק.
 • רכישת המפות מקנה רשיון ל-3 התקנות במכשירים ומערכות הפעלה שונות על אפליקציית TwoNav לאנדרואיד ו- IOS ועל תוכנת Land למחשב ביתי. ראה למעלה: באייפון, ב- PC ובמכשירי ניווט.
 • תוכנה זו כוללת מגוון עשיר של פיצ'רים ניווטיים כגון: התראות קוליות בסטיה מהמסלול והתקרבות לנקודה, מרחק וזמן משוער לנק' הבאה ולסיום, מיקום חברים במפה ועוד (תוכלו לקרוא בקישור שבשורה השניה בהוראות ההתקנה). תהליך ההתקנה יכול להיות לפעמים מסובך לאנשים שאינם 'חזקים במחשבים' (לאור ההתקנה הנדרשת מהמחשב לסמארטפון) לכן מומלץ להיעזר בתמיכה חיצונית בהתקנה מרחוק ולהשתמש לשם כך בקופון שתקבלו לאחר רכישת המפות.
 • עוד שאלות לגבי היכולות של התוכנה ומה אפשר לעשות איתה ניתן להפנות לשירות לקוחות של twonav או שניתן להצטרף לערבי הדרכה על התוכנה ועל המפות. כמו כן, ניתן ללמוד על התוכנה בעזרת ספרי תפעול ללימוד עצמי שמופיעים באתר טונאב.
 • לחבילות תמיכה מסוגים שונים כגון: התקנה, בעיות כלליות ושליטה מרחוק.

 

 

 

 


יש לך 0 מוצרים בסל
להזמנה
מפות שביל נט

מפות שביל נט הן מפות הטיולים הטובות בישראל. מתאימות לכל סוגי המטיילים: משפחות, הולכי רגל ומטיבי לכת, רוכבי אופניים וג'יפאים. מידע על כל האתרים היפים שלא תרצו לפספס. הצעות למסלולי הליכה ורכיבה בכל הרמות.

לרכישת המפות>> עוד על מפות שביל נט
מועדון לקוחות שביל נט לקבלת מידע מבצעים והטבות,
מלאו את הפרטים הבאים: